رقابت در ارزش نه قیمت
صنایع غذایی کاظمی - کاما پلاس - رقابت در ارزش نه قیمت

این روزها کمتر محصولی را می بینیم که بی رقیب باشد. وجود رقیب در بازار معمولاً به مذاق تولید کنندگان و عرضه کنندگان خوش نمی آید اما کاما پلاس حضور رقیب را مغتنم شمرده و مایه رشد و پیشرفت می داند.
در شرایط اقتصادی فعلی تصمیم گیری در مورد خرید کالا یا خدمات مسیر طولانی تری را می پیماید. ما نقدینگی خود را که با زحمت و تلاش به دست آورده ایم بی گدار خرج نمی کنیم و تنها برای خرید چیزی پول می دهیم که ارزشش را داشته باشد. خیلی از ما با این تجربه مواجه بوده ایم که جنسی را گرانتر خریده ایم اما بواسطه رضایتی که از کیفیت و فاکتورهای اساسی آن کالا داشته ایم از پرداخت مبلغ بالاتر راضی بوده ایم. کاماپلاس با بهره گیری از دانش روز و تیم حرفه ای در همه مراحل تولید از طراحی و بسته بندی گرفته تا فرمولاسیون منحصر بفرد و با کیفیت، سعی در حفظ و ارتقاء ارزش محصول داشته و تلاش می کند با ایجاد حس رضایت در مشتریان سهمی ارزشمند در بازار این محصول داشته باشد.

مهمترین قدمی که کاما پلاس برای تحقق این ارزش برداشته است عدم استفاده از اسانس قهوه در فرمولاسیون محصولات است. همه ما ترجیح می دهیم از مواد غذایی بدون اسانس و نگهدارنده و … استفاده کنیم. کاما پلاس با فرمولاسیون منحصر بفرد به هیچ عنوان از اسانس قهوه استفاده نمی کند و همه محصولات از ترکیبات قهوه واقعی و در بالاترین سطح کیفی تهیه می شوند.

یکی دیگر از دغدغه های امروز مصرف کنندگان مواد غذایی تمایل به استفاده کمتر از قند و شکر می باشد. محصولات قهوه فوری موجود در بازار عمدتاً از میزان شکر قرمز در جدول ارزش غذایی برخوردارند. این در حالی است که کاما پلاس با حفظ شیرینی مطبوع در محصولات خود، سطح شکر مصرفی را به نارنجی کاهش داده است.
کاما پلاس با اشتیاق و افتخار، تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا نه تنها در فنجان ها که در قلب ها جایگاهی محکم داشته باشد.

به ارزش محصول اهمیت می دهیم چون

شما برای ما ارزشمند هستید