ماسالا کاما پلاس

kamaplus-masala
kamaplus-masala

ماسالا ( چای بر پایه ادویه جات)

ترکیبات: پودر خامه ای غیر لبنی، شکر، زنجبیل، دارچین، هل، جوز هندی، میخک، فلفل، وانیل

چای ماسالا یک نوشیدنی بومی کشور هندوستان می باشد که از طعم و عطر خوبی برخوردار است. این چای گیاهی و طبیعی از قدمت بالایی برخوردار است و دارای طبعی گرم می باشد.
چای ماسالا کاما پلاس به دلیل ترکیبات موجود در خود از ارزش غذایی بالایی نیز برخوردار است.
قابل ذکر است که ترکیبات موجود در چای ماسالا می توانند به بیماران مبتلا به دیابت، برای تنظیم قند خون کمک کنند.
این چای می تواند در رفع بیماری کبد چرب نیز تاثیرگذار باشد. زیرا با ترکیبات موجود در خود می تواند از تجمع چربی ها در سلول های کبد جلوگیری کند.
مصرف این چای باعث کاهش درد های قاعدگی و آرامش اعصاب می شود.
یکی از تاثیرات بسیار مهم مصرف چای ماسالا کاما پلاس کاهش وزن می باشد. زیرا افراد می توانند با استفاده از آن و کالری کمی که به بدن می رساند به بالا بردن سوخت و ساز بدن خود کمک کنند.
مصرف چای ماسلا برای ورزشکاران و یا کسانی فعالیت سخت بدنی دارد بسیار مفید است و مصرف آن بعد از فعالت بدنی سخت باعث رفع خستگی می شود.
چای ماسالا کاما پلاس یک پیشنهاد عالی برای کوهنوردان و افرادی است که ساعات طولانی در هوای سرد به سر می برند و نیاز به تجدید قوای جسمانی و گرم شدن بدن دارند.

از بهترین زمان های مصرف چای ماسلا کاما پلاس، مصرف آن بعد از غذا است چون میخک موجود در چای ماسال باعث هضم زود تر غذا می شود.

طریقه ی مصرف: محتویات بسته را در یک فنجان آب جوش (معادل 110 میلی لیتر) با دمای 90 ال 100 درجه ی سانتیگراد حل کنید و از نوشیدنی خود لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *